Witam, jestem 25 latkiem, który poznając siebie, swoje potrzeby i upodobania…

  • Homepage
  • >
  • Chojna
  • >
  • Witam, jestem 25 latkiem, który poznając siebie, swoje potrzeby i upodobania…

Witam,jestem 25 latkiem, który poznając siebie, swoje potrzeby i upodobania, powoli coraz bardziej zaciekawia się światem bdsm. Chciałbym spróbować pewnych nowych rzeczy, przeżyć kilka ze swoich fantazji i zagłębić się w tym co mnie kręci i przyciąga.
Kilka słów o mnie: mam 25 lat, jestem młodym i kulturalnym mężczyzną. Wysoki (190cm), szczupły, przystojny, z dość dużym penisem, raczej hetero. ostatnio wyczuwam u siebie wielką chęć uległości, ciągotę do zostania czyimś poddanym.

Chcę doświadczyć i poczuć takie rzeczy jak np.:
– bycie kogoś poddanym, zachęcanym i przymuszanym do wykonywania poleceń. odbierać kary za nieposłuszeństwo/złe wykonywanie rozkazów. czuć się zdominowanym, czuć się czyjąś własnością, pozbawioną własnego zdania. działać na skinienie palca innych osób
– uprawiać seks z mężczyzną (jako strona bierna), chcę poczuć w sobie czyjegoś penisa i czuć, że mogę komuś sprawiać w ten sposób przyjemność. Chciałbym mieć dla kogo wypiąć pupę i kogo móc ujeżdżać.
– zrobić komuś loda, mieć w ustach penisa. Sprawić by ktoś doszedł w mojej buzi. Uczyć się jak mogę sprawić komuś jak największą przyjemność w ten sposób
– chciałbym spróbować uprawiać seks jednocześnie z kobietą i mężczyzną (być w kobiecie i czuć mężczyznę w sobie)
– dać się związać, unieruchomić, fizycznie ubezwłasnowolnić. poczuć skrępowania i całkowitą zależność od kogoś innego. poczuć na sobie liny, węzły, knebel.
– zabawić się w feminizację. być traktowanym jak kobieta, nakłonionym do zachowywania się jak kobieta. przebrania się w kobiece ubrania, szpilki i charakteryzację (np. pełny makijaż, paznokcie, peruka)
– czuć uległość całym sobą i płynącą z tego przyjemność

Poszukuję najchętniej pary (choć niekoniecznie, może być też pojedyncza osoba), z którą mógłbym urzeczywistnić choć część ze swych marzeń. Mam nadzieję poznać tu takie osoby. Szukam osób do ok. 35-40 lat, dojrzałych, potrafiących zachować dyskręcję i posiadających miejsce do spotkań, lub mogących takowe znaleźć.

czekam z niecierpliwością na odzew
M.

[email protected]

Szczegóły

Miasto: Chojna, województwo zachodniopomorskie Status związku: Jest to skomplikowane Zasadność: Biseksualista Długość: 165 - 170 cm Postawa: Ustaw Szkolenie: Nr Kolor włosów: Czarny Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: E75 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr