Witam, jestem atrakcyjną 34 latką, poszukuje Pana, który w zamian za miło…

  • Homepage
  • >
  • Klucze
  • >
  • Witam, jestem atrakcyjną 34 latką, poszukuje Pana, który w zamian za miło…

Witam, jestem atrakcyjną 34 latką, poszukuje Pana, który w zamian za miło spędzone chwile, pomoże wyjść mi z dołka finansowego. Jestem osobą wykształconą, atrakcyjną i zmysłową. Interesuje mnie stały układ, nie szukam mechanicznego sexu pozbawionego rozmowy, sympatii, ponieważ nie jestem profesjonalistką. Zapraszam do kontaktu tylko dojrzałych, konkretnych i zdecydowanych Panów, którzy w zamian za miłe towarzystwo, spokój i pełna dyskrecję, będą umieli odpowiednio otoczyć mnie swoją opieką. Nie zamierzam pytać o nic, wchodzić z butami w czyjeś życie i fundować scen jak z brazylijskiego serialu.Coś o mnie – długowłosa blondynka, bardzo kobieca z dużym biustem (75E) zgrabną kobiecą sylwetką, średniego wzrostu – 166 cm. Zdjęcia wyślę tylko osobom zainteresowanym.
PS. Panowie nie pytajcie ile za spotkanie bo nie mam menu, jak powiedziałam nie jestem profesjonalistką. Proszę aby w mailu było napisane czego oczekujecie – mam na myśli ile spotkań, ewentualne upodobania i ile chcecie na to przeznaczyć.

Szczegóły

Miasto: Klucze, Małopolska Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Slim Szkolenie: Szkolnictwo średnie Kolor włosów: Brązowy Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: D70 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Tak