Witam, Jestem bardzo ładną,atrakcyjną,namiętną kobietą w wieku 34lat(mężatka)…

  • Homepage
  • >
  • Ciechanów
  • >
  • Witam, Jestem bardzo ładną,atrakcyjną,namiętną kobietą w wieku 34lat(mężatka)…

Witam, Jestem bardzo ładną,atrakcyjną,namiętną kobietą w wieku 34lat(mężatka) – wzrost164cm,waga-53kg,75C,długie,ciemne włosy i od dłuższego czasu mam fantazje, w których pieszsczę się z piękną kobietą.Chciałabym to urzeczywistnić i w związku z tym,chcę poznać równie atrakcyjną i zadbaną Panią (o podobnych wymiarach) w wieku między 25 a 30 lat, z którą mogłabym się zaprzyjaźnić a przy tym spełniać nasze pragnienia i czasami wypić wspólnie kawę.
W tym temacie jestem całkowitą nowicjuszką i zależy mi również na znajomości z taką kobietą,ponieważ będzie to bardzo ekscytujące odkrywając każdą naszą podnietę doznając przy tym ogromną rozkosz.
W odpowiedzi zainteresowana Panią,proszę o zawarcie opisu swojej sylwetki ( wiek) i kilku słów o sobie.Pozostałe szczegóły omówimy w prywatnej korespondencji.
Pozdrawiamy.

Szczegóły

Miasto: Ciechanów, Mazowsze Status związku: licencjat Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 170 - 175 cm Postawa: Slim Szkolenie: Szkolnictwo średnie Kolor włosów: Jasny blond Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: D75 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr