Witam, jestem puszystą 37-letnią, wysoką (180 cm) ciemną blondynką o zielonych…

Witam,
jestem puszystą 37-letnią, wysoką (180 cm) ciemną blondynką o zielonych oczach. Usmiechnięta, kulturalna i wykształcona. Szukam sympatycznego, inteligentnego i kulturalnego mężczyzny, który jest niezależny finansowo i kocha kobiece krągłości. Najbardziej interesuje mnie stały układ z jednym mężczyzną, z którym nie tylko spędzę gorące chwile namiętności ale będę mogła również zwyczajnie porozmawiać i miło spędzić wspólny czas.

Jestem kobietą otwartą, mam sporo fantazji które chciałabym zrealizować ale wiem, że mogę równiez spełnić Twoje. Zależy mi abyśmy oboje dobrze się bawili. Nie interesują mnie szybkie numerki w samochodzie oraz jednorazowe spotkania. Nie szukam krótkotrwałych przygód i nie szukam na siłę.

Nie zamierzam ingerować w Twoją prywatność i ja także cenię sobie swoją, dlatego zdjęcia prześlę w prywatnej korespondencji. Proszę abyś napisał kilka zdań o sobie oraz Twoich oczekiwaniach.

Jestem zainteresowana stałym układem. Jeśli chodzi o moją gratyfikację to interesuje mnie miesięczny budżet. Proszę o nie przysyłanie mi ofert z ceną za godzinę bo ja nie jestem jedną z profesjonalistek i nie interesuje mnie szybki sex z zegarkiem w ręku! Oczekuję wylącznie poważnych propozycji.

pozdrawiam i do usłyszenia

Szczegóły

Miasto: Bystrzyca Kłodzka, Dolny Śląsk Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Slim Szkolenie: Nr Kolor włosów: Czarny Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: C80 Ogolony: Tak Kolczyki: Tak Tatuaże: Tak