Witam, jestem sympatyczną, młodą dziewczyną 21 lat. Mam ochotę na odrobinę…

  • Homepage
  • >
  • Włodawa
  • >
  • Witam, jestem sympatyczną, młodą dziewczyną 21 lat. Mam ochotę na odrobinę…

Witam, jestem sympatyczną, młodą dziewczyną 21 lat. Mam ochotę na odrobinę szaleństwa, dlatego chciałabym poznać pana (30-45 lat) do miłych spotkań wraz z moim partnerem (zdrada kontrolowana:) )chodzi oczywiście o spotkanie z panią w roli głównej. Szczegóły do uzgodnienia w e-mailu.Jesteśmy ludźmi atrakcyjnymi i wesołymi. Chcielibyśmy, aby układ był oparty na zasadzie przyjaźni i w pewnym stopniu zaufaniu. Sponsoring ma być tu dodatkiem, a nie celem głównym.
Spotkania wyobrażamy sobie następująco: jakiś drink, rozmowa, a dalej chyba się wieczorek potoczy już sam. Pan nie jest bi dlatego zabawa na zasadzie 1m 1k lub 2m 1k.
Oczywiście na początku proponujemy kawę/drinka, spotkanie zapoznawcze- może lekko to urozmaicimy :).
Oczekujemy konkretnych propozycji, szukamy tylko stałego kochanka, nie pana na raz. Na wiadomości jednozdaniowe typu chętnie Was poznam nie odpowiadamy. Jeśli naprawdę jesteś mężczyzną konkretnym, napisz coś o sobie, dodaj fotkę.
Czekamy tylko na konkretne propozycje.
Pozdrawiamy.

Szczegóły

Miasto: Włodawa, województwo lubelskie Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Slim Szkolenie: Uniwersytet Kolor włosów: Czarny Palenie tytoniu: Tak BDSM: Tak Rozmiar miseczki: C80 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Tak