Witam, Jestem tutaj między innymi z czystej ciekawości i rutyny, gdyż…

  • Homepage
  • >
  • Turek
  • >
  • Witam, Jestem tutaj między innymi z czystej ciekawości i rutyny, gdyż…

Witam,Jestem tutaj między innymi z czystej ciekawości i rutyny, gdyż dotychczasowe życie zdaje się być monotonne. Liczę, że przez ten portal poznam prawdziwego męskiego faceta, o ktrórego dziś trudno. Nie myślę o wielkiej miłości, to chyba jeszcze nie moja pora, chcę mieć ”opiekuna, który pozwoli czasami zadbać także o siebie.
Nie znoszę standardu, ale bywam tradycjonalistką. Kocham wino (czerwone i różowe) do tego świece i męski zapach. Moją słabością są białe koszule. Lubię ubierać się elegancko a także mężczyzn w takim wydaniu.
Jeśli chodzi o mój wygląd zewnętrzny, bo to też jest istotne, nie wstawiam zdjęcia ze względu na dyskrecję, jednak bardzo proszę o fotografię w odpowiedzi, ja odeślę a tutaj pozwolę sobie jedynie na opis. Jestem filigranową długowłosą brunetką, czy atrakcyjna? powiadają: owszem, ale to oczywiście kwestia Twego gustu.
Jestem 22letnią studentką, która na codzień spełnia się w pracy.
Nie jestem profesjonalistką, więc nie oczekuj propozycji pieniężnej z mojej strony, Ty zaproponuj. Lubię seks, a pieniądze będą inwestycją w moją naukę, pasje. Przede wszystkim języki obce, sztuka, taniec.
Mieszam w Warszawie, lecz nie posiadam wygodnego miejsca do spotkań. Nie ukrywam, że jestem zainteresowana także wspólnymi wypadami na imrpezę, do kina, teatru, bądź jakiś weekend poza stolicą.
Liczę na odezwy konkretnych Panów, najzwyczajniej w świecie nie będzie mi się chciało mailować w nieskończoność.
Pozdrawiam,
Aga.

Szczegóły

Miasto: Turek, Wielkopolska Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 165 - 170 cm Postawa: Slim Szkolenie: Brak wykształcenia Kolor włosów: Blondynka Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: E75 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Tak