Witam, Mam 21 lat i szukam dojrzałego, kulturalnego mężczyzny, który jest…

  • Homepage
  • >
  • Dolny Śląsk
  • >
  • Witam, Mam 21 lat i szukam dojrzałego, kulturalnego mężczyzny, który jest…

Witam,Mam 21 lat i szukam dojrzałego, kulturalnego mężczyzny, który jest zainteresowany realnym spotkaniem oraz dłuższą znajomością.
Jestem dziewczyną z tzw. dobrego domu, w którym problem braku pieniędzy nie istniał. Obecnie jestem na etapie usamodzielniania. Jest to mój własny wybór, by skoczyć od razu na głęboką wodę, ale wciąż nie potrafię odnaleźć się w tej sytuacji. Czuję się trochę osamotniona i zdana na własne siły. Niemniej powrót z podkulonym ogonem nie wchodzi w grę.
Nie jestem rozpieszczoną córeczką tatusia. Wręcz przeciwnie, należę do osób raczej skromnych i może nawet nieco nieśmiałych. Myślę, że do moich zalet należą dobre wychowanie, kultura osobista, obycie i inteligencja. Studiuję, mam plany, ambicje, zainteresowania. Potrafię i lubię dawać, nie tylko brać.
Przede wszystkim staram się jak najczęściej uśmiechać, jak na wesołą (choć nie przesadnie ekspresyjną) dziewczynę z poczuciem humoru przystało 🙂
Jestem atrakcyjną, bardzo zadbaną dziewczyną, ale w naturalny sposób – nie ma to nic wspólnego z solarium, tipsami czy szpecącym makijażem.
Podsumowując – szukam męskiego ramienia, oparcia, przyjaciela. Dłuższej, stałej relacji. Wątek finansowy jest chyba oczywisty, ale wierzę, że istnieje różnica – którą Ty również dostrzegasz – między sponsoringiem, a prostytucją. Liczę na odpowiedzi od mężczyzn potrafiących okazać kobiecie szacunek.
Ze swojej strony mogę zagwarantować dyskrecję (jeżeli Ci na niej zależy), miłe towarzystwo, nienachalną czułość i o wiele więcej.
Miło będzie jeśli załączysz w odpowiedzi swoje zdjęcie – ale to nie wymóg. Swoje zdjęcia wyślę, ale po wstępnej wymianie wiadomości i deklaracji chęci spotkania.

Pozdrawiam

PS. Kilka praktycznych uwag po przeczytaniu otrzymanych do tej pory wiadomości:
1) Panom odpowiadającym na moje ogłoszenie jednym zdaniem Jestem zainteresowany, za to zainteresowanie jednak dziękuję.
2) To, że nie uważam kwestii finansowej za rzecz najważniejszą nie oznacza, że takowa nie istnieje. Propozycje znajomości nieodpłatnej lub płatnej symbolicznie niestety mnie nie zainteresują. Nie traktuję też jako sponsoringu opłacania wyłącznie wyjść do ekskluzywnej restauracji, klubu etc. – do takich rzeczy nie jest mi potrzebny męski portfel.
3) Autorów maili w stylu XXX zl za krotkie spotkanie gleboki oral, moze być nawet dzis wieczorem, dojade odsyłam jednak do treści ogłoszenia.
4) Zależy mi na prawdziwej relacji, nie ćwiczeniu gry aktorskiej w udawaniu. Dlatego jeżeli podejrzewasz, że nie spełniasz któregoś z podpunktów:
a) kulturalny
b) zadbany
c) przystojny – wcale nie oczekuję urody gwiazdy, natomiast sam chyba potrafisz ocenić, czy jesteś jakkolwiek atrakcyjny dla płci przeciwnej.
d) wzrost minimum w okolicach 175cm
e) przedział wiekowy (przynajmniej wizualnie) 30-40. Po prostu nie chcę, by mylili Cię z moim tatą;
to niestety nie jesteś tym, kogo szukam.

Szczegóły

Miasto: Dolny Śląsk, Sępolno Status związku: licencjat Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Normalna Szkolenie: Szkolnictwo podstawowe Kolor włosów: Jasny blond Palenie tytoniu: Nr BDSM: Tak Rozmiar miseczki: E85 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr