Witam, Nie będę wymyślać wzniosłych historii o poszukiwaniu bratniej duszy (w…

  • Homepage
  • >
  • Witnica
  • >
  • Witam, Nie będę wymyślać wzniosłych historii o poszukiwaniu bratniej duszy (w…

Witam,Nie będę wymyślać wzniosłych historii o poszukiwaniu bratniej duszy (w końcu to ta, a nie inna kategoria anonsów). Mówiąc wprost, potrzebuję poczucia bezpieczeństwa, jakie daje posiadanie wystarczającej ilości środków na koncie. Kropka. Jeżeli zaś uda mi się przy okazji znaleźć tu kogoś, na spotkanie z kim będę niecierpliwie wyczekiwać, będzie super (choć podejrzewam, że to jak trafienie 6 w lotto).
Zamieszczam to ogłoszenie, zamiast szukać kolejnego etatu, bo.mogę. Tzn. spełniam wszystkie znane mi podstawowe kryteria: młoda, atrakcyjna (oczywiście jest to pojęcie względne, ale nie będę fałszywie skromna – choć skromność to ogółem dobra cecha), inteligentna, normalna, miła, z zainteresowaniami, nie zajmująca się zawodowo umilaniem mężczyznom czasu. Nie mam zamiaru zerkać przy naszych spotkaniach na zegarek, określać na co jestem gotowa i za ile. Po prostu – spędzamy razem miłą randkę, ja daję Ci to, na co zasługujesz (nie tylko w łóżku), i vice versa. A w moim mniemaniu sympatyczny, kulturalny i zadbany mężczyzna zasługuje na wiele.
Co do moich oczekiwań, jest to 600-800zł/spotkanie i minimum 3-4 spotkania w miesiącu, z finałem u mnie. Nie szukam jednorazowych propozycji, chcę poznać kogoś na dłużej, choć wiem (i Ty też musisz wiedzieć), że zawsze może skończyć się na jednej nocy, jeśli nie przypadniemy sobie do gustu.
Nie interesują mnie jednozdaniowe odpowiedzi, perwersje, zboczenia, propozycje niższych niż podana kwot ani zdjęcia nagiego członka 🙂 Jeśli myślisz, że możemy sobie wzajemnie pomóc – zapraszam.

Szczegóły

Miasto: Witnica, województwo lubuskie Status związku: Związek otwarty Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 155 - 160 cm Postawa: Slim Szkolenie: Szkolnictwo wyższe Kolor włosów: Brązowy Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: B85 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Tak