Witam, Ogłoszenie skierowane do konkretnych Panów, nie dla tych co chcą sobie…

  • Homepage
  • >
  • Gostynin
  • >
  • Witam, Ogłoszenie skierowane do konkretnych Panów, nie dla tych co chcą sobie…

Witam,
Ogłoszenie skierowane do konkretnych Panów, nie dla tych co chcą sobie porozmawiać 🙂 Jak do tej pory nie udało mi się znaleźć odpowiedniego Pana a szukam już od tygodnia.
Nigdy jeszcze nie byłam w układzie sponsorowanym i szukam tylko i wyłącznie jednego Pana, z którym moglibyśmy zawrzeć taki układ. Dyskrecja, higiena i zdrowie z mojej strony zapewnione. Tego samego oczekuję od drugiej strony. Mam do zaoferowania bardzo namiętne spotkania bez żadnych udziwnień, chyba że będziemy znać się na tyle dobrze, że możemy zawędrować dalej. Możemy się również zaprzyjaźnić, jeśli oboje będziemy wyrażali na to chęć. Liczę na spotkania na neutralnym gruncie, tak byśmy oboje czuli się komfortowo.Mogę zrobić Ci świetny striptiz przy muzyce gdyż uwielbiam tańczyć i wspaniały relaksujący masaż.
Mam 26 lat, szczupła, normalnej budowy, 1.60, 48 kg. Długie, naturalne włosy, delikatny makijaż podkreślający delikatną urodę. Wykształcenie wyższe. Więcej informacji na maila.c.

Szczegóły

Miasto: Gostynin, Mazowsze Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Ustaw Szkolenie: Brak wykształcenia Kolor włosów: Brązowy Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: A70 Ogolony: Nr Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr