Witam, Pragnę zaznaczyć że nie jestem profesjonalistką, ani kobietą na…

  • Homepage
  • >
  • Gdynia
  • >
  • Witam, Pragnę zaznaczyć że nie jestem profesjonalistką, ani kobietą na…

Witam,Pragnę zaznaczyć że nie jestem profesjonalistką, ani kobietą na godziny, która ma z góry określony cennik. Nie spotykam się masowo, szanuję siebie i swój czas.Chętnie poznam jednego,konkretnego Pana do stałych spotkań sponsorowanych opartych na przyjaźni,szacunku i dyskrecji z obu stron.Gwarantuję Ci,że chwile spędzone ze mną przejdą do niezapomnianych.Jeśli masz odwagę prześlij mi swoje foto,a ja zrewanżuje się tym samym.
Nie jestem pusta,plastikowa lala. Na co dzień pracuje i to nie sposób na życie,a jedynie jego polepszenie. Mam 160cm, 37 lat jestem samotna,potrzebuję bliskości i seksu.Nie szukam miłości,a jedynie wspaniałego kochanka.
Bajkopisarzom dziękuje,jak również Panom proszącym nieustannie o zdjęcia-od tego są inne ogłaszające się panie.Panom,którzy oferują 1 lub 2 Jagiełło za spotkanie-proponuję uliczne spódniczki.
Preferencje wyszczególniłam, spotkania w hotelu. W tygodniu najlepiej w godz.9-18,kwestia spotkań do uzgodnienia

Szczegóły

Miasto: Gdynia, Województwo pomorskie Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 150 - 155 cm Postawa: Ustaw Szkolenie: Nr Kolor włosów: Brązowy Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: E75 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr