Witam serdecznie. Szukam sponsorki. Potrzebuję środków do życia. Jestem…

Witam serdecznie. Szukam sponsorki. Potrzebuję środków do życia. Jestem studentem i potrzebuję pieniędzy na studia jak i na własne potrzeby. Nie będę tutaj ściemiał, więc pokrótce opiszę siebie, taki jaki naprawdę jestem.
MINIMETRYKA:

Wiek: 21 lat
Wzrost: 185 cm
Waga: 73 kg – jestem szczupły
Cechy: inteligentny (student dziennikarstwa), miły, kontaktowy, dobry słuchacz, potrafiący zaspokoić najdziksze pragnienia.

Jestem osobą młodą, ale to wcale nie oznacza, że nie jestem dojrzały i doświadczony życiowo – pamiętaj o tym.

NIE PALĘ papierosów, ale jeśli będziesz chciała, mogę Ci ulec i to zrobić ;). Jestem całkowicie zdrowy, mogę zrobić badania, jeśli będziesz chciała.

Jestem osobą mobilną, posiadam samochód, mogę dojechać bezproblemowo.

Jestem z Centrum ZABRZA, ale mam bardzo blisko do: Chorzowa, Katowic, Gliwic itd. Mogę również dojechać gdzieś dalej, ale wiadomo, że koszty paliwa są większe.

Jestem osobą ambitną, dlatego planuję pracę związaną z moim kierunkiem studiów. Niestety moja obecna praca nie pozwala mi na realizowanie moich zachcianek, więc szukam kogoś, komu mogę pomóc, a ta osoba może pomóc mnie.

Jeżeli jesteś zainteresowana, to pisz na meila. Wyślę swoje zdjęcie i tak dalej, bo tutaj nie chcę zamieszczać. Możesz pytać o co zechcesz. Bardzo lubię rozmawiać przez telefon, dlatego możemy również dogadać się telefonicznie.

Serdecznie pozdrawiam i czekam na e-mail od Ciebie !

*Dzielnica miasta podana losowo, a miasto K-ce wybrane ze względu na to, że przeglądający oferty wejdą w Katowice szybciej, niżeli w Zabrze.

Szczegóły

Miasto: Boguszów-Gorce, Dolny Śląsk Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 155 - 160 cm Postawa: Slim Szkolenie: Brak wykształcenia Kolor włosów: Blondynka Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: D70 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr