Witam szanowne Panie, ja też mam swoje postanowienia noworoczne. Mam 43 lata…

  • Homepage
  • >
  • Jordanów
  • >
  • Witam szanowne Panie, ja też mam swoje postanowienia noworoczne. Mam 43 lata…

Witam szanowne Panie,
ja też mam swoje postanowienia noworoczne. Mam 43 lata, jestem trochę zmęczony biznesem i czas najwyższy coś zmienić. Póki jeszcze jestem przystojny i potrafię zainteresować dziewczynę zanim się zorientuje w moich możliwościach finansowych:).
Chętnie się z kimś umówię na kawę, będę korespondował, zaprzyjaźnię, wspólny atrakcyjny wyjazd, lubię podróżować, mam mnóstwo zainteresowań, chętnie się z nimi podzielę. Szukam osoby ciekawej świata, u kobiet lubię ten wyjątkowy błysk w oku kiedy jest zaskoczona, oczarowana i wniebowzięta. Potrafię to sprawić. Czytam tutaj te ogłoszenie i niewiele jest interesujących, chociaż się zdarzają.
Panie goniące za ostrym seksem oraz sprzedające swoje ciało proszę nie pisać. Ja lubię delikatnie, powoli, długo, delektować się poznawaniem każdej części kobiecego ciała, palce, stopy, łydki, kolana, uda, szyja w końcu nie ma się gdzie śpieszyć. Do tej pory nie byłem zainteresowany romansem – odmawiałem kobietkom, więc na początku nawet pierwszy dotyk będzie sprawiał mi frajdę.
Poproszę o zdjęcie, ponieważ szukam jednej dziewczyny jego brak może uniemożliwić nam kontakt. Jeśli jednak masz swoje zasady i czujesz, że możesz być tą – napisz, zawsze możemy się niezobowiązująco spotkać.
Miasta w których prowadzę swoje interesy : Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań tak więc poproszę o kontakt Panie tam mieszkające lub w okolicach.
Czy można odnaleźć kobietę swoich marzeń, chociaż z różnych względów może i nie powinienem jej szukać? Z drugiej strony jak czytam te ogłoszenia, to tyle w nich zadawnionych ran, tęsknoty za miłością, bliskością. Więc może jednak?

Szczegóły

Miasto: Jordanów, Małopolska Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 170 - 175 cm Postawa: Slim Szkolenie: Nr Kolor włosów: Jasny blond Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: C80 Ogolony: Tak Kolczyki: Tak Tatuaże: Nr