Witam wszystkich nieszczęśliwych Panów:-) Jeśli doskwiera Ci samotność, nie…

Witam wszystkich nieszczęśliwych Panów:-)Jeśli doskwiera Ci samotność, nie masz z kim spędzić miło czasu w łóżku -mogę być rozwiązaniem:) Jestem normalną dziewczyną, która szuka kogoś, kto wprowadzi mnie w świat erotyki. Jestem młoda, szukam dojrzałego mężczyzny zdecydowanego na stały układ sponsorowany:-) Nie interesują mnie jednorazowe spotkania bo nie jestem dziw. tylko chcę być Twoja przyjaciółka, z którą chociaż na chwilę będziesz mógł zapomnieć o problemach i do której będziesz mógł zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, z którą bedziesz mógł robić jakieś zwariowane rzeczy i wyglupiać się jakbyś znowu był dzieckiem:-)
Pracuję 15 dni w miesiącu wiec kolejne 15 mogę mieć tylko dla Ciebie jeżeli tylko będziesz tego chciał:-)
Ile za spotkanie ? Hmmm. Sama nie wiem myślę że najlepiej będzie jak ustalimy to na spokojnie:-)Witam wszystkich nieszczęśliwych Panów:-)
Jeśli doskwiera Ci samotność, nie masz z kim spędzić miło czasu w łóżku -mogę być rozwiązaniem:) Jestem normalną dziewczyną, która szuka kogoś, kto wprowadzi mnie w świat erotyki. Jestem młoda, szukam dojrzałego mężczyzny zdecydowanego na stały układ sponsorowany:-) Nie interesują mnie jednorazowe spotkania bo nie jestem dziw. tylko chcę być Twoja przyjaciółka, z którą chociaż na chwilę będziesz mógł zapomnieć o problemach i do której będziesz mógł zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, z którą bedziesz mógł robić jakieś zwariowane rzeczy i wyglupiać się jakbyś znowu był dzieckiem:-)
Pracuję 15 dni w miesiącu wiec kolejne 15 mogę mieć tylko dla Ciebie jeżeli tylko będziesz tego chciał:-)
Ile za spotkanie ? Hmmm. Sama nie wiem myślę że najlepiej będzie jak ustalimy to na spokojnie:-)

Szczegóły

Miasto: województwo podkarpackie, Zagórz Status związku: Pojedynczy Zasadność: Heteroseksualiści Długość: 170 - 175 cm Postawa: Slim Szkolenie: Brak wykształcenia Kolor włosów: Czarny Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: E70 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr