Witam wszystkie Panie które uwielbiają wspaniały i zmysłowy seks i nie są w…

  • Homepage
  • >
  • Łódź
  • >
  • Witam wszystkie Panie które uwielbiają wspaniały i zmysłowy seks i nie są w…

Witam wszystkie Panie które uwielbiają wspaniały i zmysłowy seks i nie są w pełni zaspokajane seksualnie .Witaj !
Poszukuję kobiety ( nie wielu kobiet ) której mógłbym zaoferować wspaniałe doznania erotyczne , zmysłowy wspaniały seks .
Mam 45 lat , 188 cm wzrostu , około 89 kg żywej wagi , jestem ciemnym blondynem ,mam niebieskie oczy , normalną budowę ciała .Tyle jeżeli chodzi o wygląd .
Wykształcenie i praca
Posiadam wyższe wykształcenie choć nie uważam by ten papierek tzn. dyplom był taki ważny . Od 2006 roku mam własną firmę która działa w kilku branżach
Znajomość języków obcych : angielski i rosyjski choć trzeba by je trochę sobie przypomnieć .
Jeżeli chodzi o francuski to jedynie ( miłość francuska ).
Życie osobiste
Mam 2 synów ( 11 i 8 lat ) z żoną jestem w separacji .
Mam bardzo duże potrzeby seksualne . Nie palę ale jeżeli ty palisz to nie stanowi to problemu . Jeżeli chodzi o seks to jestem bardzo elastyczny sądzę że możemy wypracować wspólny styl .Uwielbiam długą grę wstępną ,pieszczoty ,ponieważ ja mam satysfakcję tylko wówczas gdy kobieta szczytuje .Potrafię kochać się bardzo długo co najmniej 3-4 godziny ( oczywiście z przerwami na pieszczoty , rozmowę . Dla mnie nie istnieje mechaniczny seks . By się kochać w pełni tego słowa znaczeniu musi między nami zaiskrzyć , musi być jakaś więź , zaufanie , szacunek Bardzo szanuję kobiety więc nie mógł bym ich źle traktować
Dla mnie seks jest czymś tak naturalnym jak zabawa dla dzieci . Więc dlaczego mamy nie być zaspokojeni skoro obie strony będą usatysfakcjonowane i przeżyją wspaniałe chwile uniesień , radości , ekstazy .

Szukam kobiety z którą spotykalibyśmy się kilka razy w miesiącu . Z którą wspaniale byśmy się bawili . Spełnialibyśmy swoje najskrytsze fascynacje erotyczne .
Wiek i stan cywilny nie jest dla mnie ważny .
Skłamałbym gdybym napisał że wygląd także nie jest ważny . Ale naprawdę wolę zadbane Panie w wieku 50 o dużym temperamencie seksualnym , dużym doświadczeniu , dużych potrzebach niż młode siksy które mają pstro w głowie . Nawet choć mają wspaniałe ciało .

No i teraz muszę napisać to co nie może mi przejść przez gardło ( usta ) . Niestety moja firma od ponad roku nie przynosi wielu zysków . W związku z tym sponsorowanie Pań nie wchodzi w grę . Co więcej sam liczę na sponsoring . Kurcze czuję się jak żigolak pisząc te słowa bardzo trudno te słowa mi przeszły przez klawiaturę.

Czekam na odpowiedzi mailowe ( [email protected] )
Na każdy poważny mail odpowiem . Docelowo pragnę spotykać się z jedną Panią .Najpierw chciałbym Cię bliżej poznać poprzez kontakt mailowy . Zapewniam 100 % dyskrecję .
Z utęsknieniem czekam na odpowiedzi choć wiem że moje słowa iż oczekuję sponsoringu odrzucą większość cudownych Pań
Mieszkam w Wielkopolsce okolice Kościana . Jestem mobilny więc dojazd do 150 km nie stanowi z mojej strony żadnego problemu .

Antoś

Szczegóły

Miasto: Łódź, Pajęczno Status związku: Pojedynczy Zasadność: Biseksualista Długość: 150 - 155 cm Postawa: Ustaw Szkolenie: Uniwersytet Kolor włosów: Ciemny blond Palenie tytoniu: Nr BDSM: Nr Rozmiar miseczki: E75 Ogolony: Tak Kolczyki: Nr Tatuaże: Nr