ogloszenia towarzyskie Marki

Napalone dziwki chcą się pieprzyć w Marki

Jeśli jesteś w nastroju na dobry seks, znajdziesz tu dziwki, których szukasz. Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie dziwki z Marki. Dziwki, które lubią seks analny. Dziwki, które dają dupy bez prezerwatywy. I luksusowe dziwki, które zrobią ci masaż erotyczny. Przyjrzyj się, jak wygląda wybór dziwek w Marki.

Witam wszystkich panów:) jestem 21 studentką z Kra
Witam wszystkich panów:) jestem 21 studentką z Krakowa. Szukam 1 hojnego mężczyzny, który się mną zaopiekuje. ze swojej strony mogę zaoferować dyskrecję, higienę i niezapomniane chwile:) Bardzo proszę o przemyślane i poważne oferty. Nie wysyłam pierwsza zdjęć. Panom oferującym 200 zł za godzinę z góry dziękuję, nie jestem dziewczyną na godziny. Pozdrawiam.
Witam szukam realnego zdecydowanego Pana do spotkań sponsorowanych .Oczekuje…
Witam szukam realnego zdecydowanego Pana do spotkań sponsorowanych .Oczekuje higieny i szacunku.Mam 26lat,blondynka,kobiece kształty,zadbana.Nie jestem żadną profesjonalistką,jestem normalną dziewczyną która zdecydowała sie na taki układ.Nie interesuje mnie mechaniczny sex,tylko jakaś kawa,kolacja lub rozmowa,a dopiero potem miłe intymne chwile.Interesuje mnie 3-4 tys miesiecznie,lub 400-500 zł za spotkanie.Proszę o przemyslane oferty.Pozdrawiam